تبلیغات


کتاب «مطالعات گردشگری» منتشر شد
 
کتاب «مطالعات گردشگری» منتشر شد
تاریخ : سه شنبه 17 آذر 1394
ساعت: 35 : 13  
بازدید کنندگان : 1035 نفر
  نسخه چاپیکتاب مطالعات گردشگری توسط دکتر ایمانی خوشخو، زهرا نادعلی زاده و افسانه پورجم ترجمه و تدوین شده و انتشارات جهاد دانشگاهی آن را منتشر کرده است.

در تصویر پشت جلد این کتاب آمده است: کتاب مطالعات گردشگری گامي به جلو در ايجاد ژانر ميان رشته اي یکپارچه تر از مطالعات گردشگری است .اين كتاب، علاوه بر كاربرد آن به عنوان يك كتاب مرجع براي پژوهشگران گردشگري در بسياري از رشته ها، يقينا مي تواند به ايجاد حوزه اي جديد از تحقيقات، كه مرزهاي رشته اي را به شكلي اثربخش تر از گذشته در مي نوردد، كمك كند.

اين مجموعه، در وهله اول، نمايش جامعي از وضعيت فعلي تحقيقات گردشگري، هم از منظر رشته هاي مختلف مانند مردم شناسي، اقتصاد، مدیریت،مطالعات توسعه، جغرافیا،سیاست و غيره و هم از منظر موضوعي و ميان رشته اي است.

کتاب حاضر، منبعي متمايز و مفيد براي پژوهشگران، اساتيد، دانشجويان و علاقه مندان حوزه گردشگري و ساير حوزه هاي علمي است. بديهي است كه مطالعه چنين مجموعه اي مي تواند  راهنمايي براي پژوهشگراني باشد كه قصد دارند از زاويه اي نو به تحقيق پيرامون گردشگري بپردازند.

این کتاب که با تلاش علمی دکتر محمدحسین ایمانی خوشخو دانش آموخته دکتری گردشگری از دانشگاه منچستر انگلستان و دانشیار دانشگاه علم و فرهنگ به رشته تحریر درآمده، می تواند علاوه براستفاده علمی محققان و دانش پژوهان این حوزه، در خصوص وسعت بخشیدن به نگاه علاقه مندان و دست اندرکاران صنعت گردشگری مفید واقع شود.© itsairan.ir.تمامی حقوق متعلق به  انجمن علمی گردشگری ایران می باشد
Design & Powered by: AfrandGroup