تبلیغات

در نخستین جشنواره ملی ناصرخسرو؛
تفاهم‌نامه همکاری دانشگاه علم و فرهنگ و معاونت صنایع دستی امضاء شد
 
تفاهم‌نامه همکاری دانشگاه علم و فرهنگ و معاونت صنایع دستی امضاء شد.
تاریخ : چهار شنبه 25 آذر 1394
ساعت: 59 : 10  
بازدید کنندگان : 844 نفر
  نسخه چاپیتفاهم‌نامه همکاری بین دانشگاه علم و فرهنگ و معاونت هنرهای سنتی و صنایع دستی توسط محمدحسین ایمانی خوشخو و بهمن نامورمطلق به امضاءرسید.

 این تفاهم نامه با هدف دستیابی به تدابیر مناسب برای بهره گیری از ظرفیت های طرفین در نیل به تربیت کارشناسان ماهر در نخستین جشنواره ملی ناصر خسرو توسط بهمن نامور مطلق معاون هنرهای سنتی و صنایع دستی و محمدحسین ایمانی خوشخو رئیس دانشگاه علم و فرهنگ به امضاء رسید.

این تفاهم نامه در موضوعاتی نظیر اتخاذ تدابیر لازم برای برنامه ریزی آموزشی و پژوهشی در راستای رشد و پرورش جوانان، تهیه و تدوین استانداردهای آموزشی، برنامه ریزی و مشارکت در زمینه برگزاری دوره های عالی تحصیلات تکمیلی و همکاری در راستای توسعه و ترویج علم و تکنولوژی و پژوهش در زمینه های مورد علاقه طرفین تاکید دارد.

گفتنی است در این تفاهم نامه معاونت صنایع دستی متعهد به برنامه ریزی و ایجاد زمینه های همکاری در جهت تاسیس رشته های دانشگاهی به ویژه رشته صنایع دستی در مقاطع مختلف و همچنین تخصیص و تبادل نیروی متخصص و کارشناس برای برگزاری دوره های آموزش، تحقیقاتی و همایش های مشترک طرفین شده است.

همچنین دانشگاه علم و فرهنگ در این تفاهم نامه متعهد شده است، برنامه ریزی برای تدوین استاندارد سرفصل دروس و شرح رشته های میان رشته ای در مقطع تحصیلات تکمیلی و ارائه به مراجع قانونی ذیربط برای اخذ تاییدیه های لازم را در دستور کار قرار دهد.

یادآور می شود، مدت زمان این تفاهم نامه دو سال خواهد بود و در صورت رضایت طرفین قابل تمدید است.© itsairan.ir.تمامی حقوق متعلق به  انجمن علمی گردشگری ایران می باشد
Design & Powered by: AfrandGroup