تبلیغات


کتاب اقتصاد و سیاست گذاری گردشگری منتشر شد
 
کتاب اقتصاد و سیاست گذاری گردشگری به قلم دکتر محمدحسین ایمانی خوشخو و ولی الله علی زاده ترجمه و تالیف و توسط پژوهشگاه علوم انسانی و مطالعات اجتماعی جهاد دانشگاهی منتشر شد.
تاریخ : چهار شنبه 15 ارديبهشت 1395
ساعت: 18 : 10  
بازدید کنندگان : 1204 نفر
  نسخه چاپیکتاب اقتصاد و سیاست گذاری گردشگری به قلم دکتر محمدحسین ایمانی خوشخو و ولی الله علی زاده ترجمه و تالیف و توسط پژوهشگاه علوم انسانی و مطالعات اجتماعی جهاد دانشگاهی منتشر شد. 

کتاب اقتصاد و سیاست گذاری گردشگری که بر اساس کتاب Tourism Economics& policy  به نگارش درآمده است، جنبه های وسیعی از مباحث اقتصادی و مفاهیم کاربردی گردشگری را شامل می شود. مباحث این کتاب طیف وسیعی از نیازهای محققان و علاقه مندان عرصه اقتصاد و گردشگری را پوشش می دهد.

موضوعات این کتاب شامل تقاضا و پیش بینی در گردشگری، عرضه گردشگری و قیمت گذاری، سنجش سهم و مشارکت اقتصادی گردشگری با استفاده از حساب های اقماری گردشگری، اندازه گیری اثرات و منافع تغییر در تقاضای گردشگری، مقایسه مدل های داده ستانده و مدلسازی تعادل عمومی قابل محاسبه، تحلیل هزینه فایده، ارزیابی اقتصادی رویدادهای ویژه در گردشگری، سرمایه گذاری در گردشگری و زیرساخت های گردشگری، مالیات در گردشگری، صنعت هوایی در گردشگری، گردشگری و محیط زیست (تغییر در آب و هوا)، رقابت پذیری مقاصد گردشگری است.

مباحث این کتاب به خوانندگان، مدیران مقصدها و فعالان عرصه گردشگری اصول پایه ای مورد نیاز برای بکارگیری مباحث اقتصادی موجود، جهت حل مسائل واقعی در حوزه گردشگری را ارائه می دهد.

این کتاب که با محوریت دکتر محمدحسین ایمانی خوشخو دانش آموخته دکتری اقتصاد گردشگری از دانشگاه منچستر انگلستان و دانشیار دانشگاه علم و فرهنگ به رشته تحریر درآمده، می تواند علاوه بر استفاده علمی محققان و دانش پژوهان این حوزه، در خصوص وسعت بخشیدن به نگاه علاقه مندان و دست اندرکاران صنعت گردشگری مفید فایده قرار گیرد.© itsairan.ir.تمامی حقوق متعلق به  انجمن علمی گردشگری ایران می باشد
Design & Powered by: AfrandGroup