تبلیغات


خلق ایده‌های گردشگری در "استارت آپ ویکند" دانشگاه علم و فرهنگ
 
اولین گردهمایی ملی کسب و کارهای نوین گردشگری در فضای مجازی در روزهای پایانی هفته جاری در دانشگاه علم و فرهنگ برگزار می‌شود.
تاریخ : سه شنبه 16 آذر 1395
ساعت: 56 : 14  
بازدید کنندگان : 1886 نفر
  نسخه چاپیاولین گردهمایی ملی کسب و کارهای نوین گردشگری در فضای مجازی در روزهای پایانی هفته جاری در دانشگاه علم و فرهنگ برگزار می‌شود.

در این گردهمایی، هر ایده خلاقانه در حوزه گردشگری که ظرفیت لازم را برای تبدیل به یک کسب و کار در فضای مجازی داشته باشد، در یکی از محورهای حمل و نقل، اسکان و اقامت، جاذبه‌های گردشگری، خدمات حمایتی (بهداشتی، بانکی، اطلاع‌رسانی، فرهنگی)، گردشگری سلامت، گردشگری فرهنگی، ورزشی جانبازان، معلولان و سالمندان  بررسی می‌شود.

"استارت آپ ویکند" یک رویداد آموزشی ـ تجربی در سراسر دنیا است که در سه روز متوالی برگزار می‌شود. در این برنامه شرکت‌کنندگان پرانگیزه‌ای شامل برنامه‌نویسان، مدیران تجاری، شیفتگان استارت آپ، بازاریاب‌های حرفه‌ای و طراحان گرافیک گردهم می‌آیند تا طی ۵۴ ساعت ایده‌هایشان را مطرح کنند و گروه تشکیل دهند و هر گروه ایده‌ای را اجرا کنند.
 
از جمله مزایای شرکت در این رویداد اهدای جایزه به ۵ تیم برتر، استقرار تیم‌های برتر در مراکز رشد، پیدا کردن سرمایه‌گذار برای طرح‌های کسب و کار، دریافت مشورت تجربیات بزرگان حوزه کارآفرینی و گردشگری است.

این گردهمایی با همراهی سرمایه‌گذاران و حامیان مالی و معنوی آن، در روزهای ۱۷، ۱۸ و ۱۹ آذر ۱۳۹۵ در دانشگاه علم و فرهنگ واقع در  بلوار اشرفی اصفهانی برگزار می‌شود.
© itsairan.ir.تمامی حقوق متعلق به  انجمن علمی گردشگری ایران می باشد
Design & Powered by: AfrandGroup