تبلیغات


تبریک انجمن علمی گردشگری ایران به رییس جمهور منتخب
 
انجمن علمی گردشگری ایران؛ ضمن تبریک حضور درخشان به مردم ایران، مقام معظم رهبری و پیروزی رییس جمهور در این انتخابات، بر اهمیت گردشگری به عنوان پدیده مهم فرهنگی و مهم ترین ابزار تعامل و تبادل اقتصادی، فرهنگی، اجتماعی، سیاسی و ترویج صلح و دوستی در بین جوامع گوناگون تاکید کرد.
تاریخ : شنبه 06 خرداد 1396
ساعت: 41 : 13  
بازدید کنندگان : 1182 نفر
  نسخه چاپی
انجمن علمی گردشگری ایران پیام تبریکی خطاب به رییس جمهور منتخب منتشر کرد که مشروح آن به شرح زیر است:


حجت‌الاسلام و المسلمین جناب آقای دکتر حسن روحانی

ریاست محترم جمهوری اسلامی ایران


سلام علیکم و رحمه الله

مشارکت باشکوه و حداکثری مردم ایران و نمایش مردم سالاری دینی در قلب منطقه ای پرآشوب، بار دیگر به بهترین شکل ممکن ثابت کرد که مردم ایران اسلامی در سایه رهبری فرزانه با رفتاری مدنی، مبتنی بر شعور اجتماعی و عقلانیت از تمامی بزنگاه های تاریخی به سلامت و سربلندی عبور کرده و در تلاش برای فردایی بهتر و آینده ای درخشان تر هستند.

انجمن علمی گردشگری ایران؛ ضمن تبریک این حضور درخشان به مردم ایران، مقام معظم رهبری و پیروزی حضرتعالی در این انتخابات، بر اهمیت گردشگری به عنوان پدیده مهم فرهنگی و مهم ترین ابزار تعامل و تبادل اقتصادی، فرهنگی، اجتماعی، سیاسی و ترویج صلح و دوستی در بین جوامع گوناگون تاکید دارد و همچنان دغدغه های اساسی درحوزه مدیریت سیستمی و کل نگر، هدایت و پیاده سازی برنامه های مدیریتی، خلق فضاهای جدید و تحقق اهداف توسعه پایدار گردشگری کشور دارد.


از این رو به استحضار می رساند؛ با توجه به اهداف و برنامه های اعلام شده حضرتعالی در مناظره ها و نشست های انتخاباتی که جلب سرمایه گذار خارجی، گردشگری و اشتغال را در نظر داشتید، توجه شما را به این امر مهم جلب می نماییم که گردشگری نوعی سرمایه گذاری خارجی است که در بخش‌های مختلف اثرهای انبساطی داشته و توسعه آن کسب درآمدهای ارزی، ایجاد زمینه اشتغال، فروش کالاها و خدمات مورد ‌نیاز گردشگران، توسعه حمل و نقل، توزیع مجدد درآمدها و رونق اقتصادی را در پی خواهد داشت. تخصیص یک شغل از هر 15 شغل در جهان به این حوزه، حکایت از اهمیت اشتغال زایی این صنعت داشته که تحقق آن ها در گرو مدیریتی کارآمد و تخصصی است. 


از این رو  اعلام می دارد؛ مدیریت تخصصی با رویکرد نوآوری و کارآفرینی، سیاست گذاری کلان با در نظر داشتن ریسک های این حوزه و همچنین وجود برنامه راهبردی در بخش گردشگری می تواند کلید حل مشکلات موجود باشد که این مهم نیاز به تدبیر حضرتعالی درخصوص بهره مندی از صاحب نظران، کارشناسان و مدیران متخصص گردشگری دارد.


انجمن علمی گردشگری ایران با خاستگاه علمی و ماهیتی تخصصی و عضویت بیش از 1000 نفر متشکل از دانش آموختگان، اندیشمندان، صاحب نظران، اعضای هیات علمی، دانشجویان و فعالان صنعت گردشگری کشور جهت هرگونه همکاری و مشاوره اجرایی، علمی، پژوهشی و همچنین برگزاری جلسات کارشناسی برای ارزیابی و ممیزی افراد شایسته و متخصص برای تصدی بخش-های اجرایی صف و ستاد حوزه گردشگری اعلام آمادگی می نماید.


سربلندی و توفیق روزافزون حضرتعالی در خدمت به مردم و آبادانی جمهوری اسلامی ایران را آرزومندیم.

© itsairan.ir.تمامی حقوق متعلق به  انجمن علمی گردشگری ایران می باشد
Design & Powered by: AfrandGroup